37-годишен мъж от Горна Оряховица пострада при катастрофа. Произшествието е станало вчера около 18,30 ч. на пътя между селата Шереметя и Арбанаси.
По първоначална информация са се ударили два леки автомобила, при което водачът на единия – 37-годишен мъж, е с фрактура на 5 ребра, а пътник от същия автомобил на 22 години е с охлузни рани по тялото. Двамата водачи са изпробвани за употреба на алкохол, пробите са отрицателни.
Причините за произшествието са в процес на изясняване. Започнато е досъдебно производство.
51-годишен мотоциклетист е пострадал при пътен инцидент в Горна Оряховица. Произшествието е станало вчера около 17,00 ч. по първоначална информация са се сблъскали лек автомобил «Опела Астра», управляван от 33-годишен мъж от Троян и мотоциклет «Кавазаки», управляван от 51-годишен мъж от Попово. В резултат на това е пострадал мотоциклетистът, който е настанен за лечение във великотърновската болница с фрактура на прешлен. Двамата водачи са изпробвани за употреба на алкохол, пробите са отрицателни.
Причините за произшествието са в процес на изясняване. По случая е започнато досъдебно производство.