Малките „железничари“ от Горна Оряховица спечелиха детски футболен турнир в Елена

0

Младите надежди на „Локомотив“ Горна Оряховица с треньор Йордан Петров в оспорван, но коректен двубой спечелиха първото място на петия общински футболен турнир за деца, 11-годишни. Той се проведе на градския стадион в Елена. Малките „железничари“ играха на финала с отбора на ФК „Янтра 1919“ Габрово, тренирани от Димчо Данов, и извоюваха победата с 3:0 с хеттрик на Мартин Господинов.

Другите два участника в турнира играха за трето и четвърто място. Домакините от „Чумерна“ с треньор Румен Антонов, се наложиха над момчетата на Пламен Обрешков от „Локомотив“ Дряново с 2:1.

Отборите получиха купи и награди, осигурени от организаторите, а победителите се окичиха с медали. Срещите преминаха при отлично ръководство на съдиите Галя Енева и Денис Кавърков.