СК „Болярчета“ набор 2016 г. спечелиха Националния турнир „Футболни звезди на България“ в Бургас

0

Продължават отличните изяви на малките футболисти от СК „Болярчета“. Три отбора на търновския клуб участваха в престижния традиционен турнир в Бургас „Футболни звезди на България“, като първия тим го  спечели под ръководството на треньорите Десислав Божков и Кирил Борисов. Те споделиха, че  това е първо участие на „Болярчета“ в турнир за деца, родени през 2016 г., като до този момент школата се е представяла в състезания за по-големи деца. За най-полезен състезател от търновския тим е отличен Георги Стефанов. А на финала търновци са победили именитите домакини от „Звездичка“ с 4:3.

„Благодарни сме на родителите за помощта и подкрепата по време на цялото състезание. Всички с нетърпение очакваме традиционния домакински турнир на нашата школа, който ще се проведе през месец ноември. Децата са добре подготвени и мотивирани за още много медали, купи и най-вече спортни емоции“, сподели Десислав Божков.