Във ВТУ правят прожекция на култовия филм „Вчера“. Средствата от билетите ще бъдат дарени на студентка
0
На 26 март 2024 г. (вторник) от 19:00 ч. в Аулата на Великотърновския университет ще бъде излъчен емблематичният български филм „Вчера“.
Прожекцията, организирана от Студентския съвет с благотворителна цел. Входът е 5,00 лв. Събраната сума ще бъде дарена на София Христова, студентка във Факултета по изобразително изкуство на ВТУ.
„Вчера“ е български игрален филм (драма) от 1987 година на режисьора Иван Андонов. Сценарият на Владо Даверов се основава на неговия едноименен роман с автобиографични елементи.
В ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Георги Русев, Никола Рударов, Красимир Ранков, Павел Попандов и др.

Ректорат – Васил Цонков, 088 401 5353
Корпус № 4 – Борислава Желязкова, 088 897 7717
Корпус № 5 – Даниела Стоева, 087 783 9100