ноември 10, 2025

Полицаи от три управления само за ден спипаха крадци, задигнали дрехи за 900 лева от магазин във Велико Търново

0
shopping_clothing_clothes_woven_fabric_shirt_expensive_fashion-759155

Само за ден служители от три районни управления на полицията разкриха кражба на множество дрехи от търговски обект във Велико Търново.

В понеделник съдействие в полицейското управление в областния град е потърсила служителка на магазина. Тя обяснила, че на 1 ноември от обекта е извършена кражба на множество дрехи, като стойността им била около 900 лева.

От проведените незабавни действия по разследването съвместно от служители на РУ – В. Търново, Севлиево и Ловеч е установено, че извършители на деянието са двама мъже – на 31 г. от село Буковлък и на 25 г. от село Горник. След доклад на материалите в прокуратурата те са привлечени в качеството на обвиняеми. С постановление на прокуратурата са задържани за срок до 72 часа.

Работата по документиране на престъпната им дейност продължава.

About Post Author

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *