болницата в Горна Оряховица

82 жени се включиха в Седмицата на женското здраве, която организира болницата в Горна Оряховица

От безплатните профилактични прегледи за онкологични гинекологични заболявания се възползваха жени на възраст от 28 до 75 години. Д-р Миролюб...