„Етър“ би с 6:1 дублиращия тим в мач от 120 минути

0

„Етър“ победи в третата си контрола от подготовката с 6:1 дублиращия тим на „виолетовите“, като мачът бе в 4 части по 30 минути. С хеттрик се отличи Алехандро, по веднъж се разписаха Николай Янков, Евгений Илиев и Кристиян Кънчев, а почетния гол за младите етърци отбеляза Исмаил Ибрямов.

Основният състав на „болярите“ игра само през първите 60 минути, като обаче отсъстваха седем контузени играчи. Още в 7-ата минута Георги Ангелов стреля с глава, но защитник изби от голлинията. В следващата атака Алехандро засече отблизо центриране за 1:0. Малко след това Мартин Тошев нацели десния стълб. В 26-ата минута Тошев отдясно изведе Николай Янков, който удвои резултата.

През втората част играта се поизравни и голове не паднаха. Два удара на Мартин Тошев бяха отразени от вратаря на младите етърци, те също имаха една възможност за гол. После за „Етър“ на терена останаха само юноши от школата плюс Алехандро, Кънчев, Илиев и вратаря Иван Дерменджиев.

Отново венецуелецът Алехандро в 68-ата минута проби отляво и с удар под плонжа на вратаря покачи на 3:0. В началото на четвъртата част Кристиян Кънчев можеше да вкара, след като се откъсна сам. Отново той в 96-ата минута изведе Евгений Илиев за 4:0. Последният нацели и напречната греда, а друг негов удар от чиста позиция мина над рамката. Бомбен шут на Марио Балъков пък бе изваден от вратаря в корнер.

В 104-ата минута Алехандро вкара красив гол в ъгъла, с който стигна до хеттрик – 5:0. В ответната атака Исмаил Ибрямов с диагонален удар отбеляза почетен гол за младите етърци – 5:1, а в 108-ата минута Евгений Илиев изведе Кристиян Кънчев, който оформи крайното 6:1.

„Етър“: Християн Славков, Здравко Илиев, Георги Ангелов, Мариян Иванов, Георги Александров, Христо Митев, Емануил Личев, Крум Стоянов, Алехандро, Николай Янков, Мартин Тошев (Иван Дерменждиев, Георги Иванов, Атанас Атанасов, Кристиян Кънчев, Евгений Илиев, Росен Върбишки, Марио Балъков, Денислав Георгиев, Александър Краев, Борис Генчев).

„Етър-2“: Пресиян Петков, Борис Генчев, Денис Мартинов, Ивалин Петков, Ивелин Иванов, Север Алиев, Александър Краев, Денислав Георгиев, Димитър Колев, Калоян Ненчев, Иван Петков (Теодор Иванов, Александър Гугучков, Кристиян Димитров, Васко Първанов,  Васил Тошев, Исмаил Ибрямов, Александър Плешков).